STACJE DEZYNFEKUJĄCE

Bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji dłoni

Proste w obsłudze, funkcjonalne stacje dezynfekujące,
odpowiednie do użytkowania w każdym pomieszczeniu.


MECHANICZNA stacja dezynfekująca AT-M01
AUTOMATYCZNA stacja dezynfekująca AT-E01
Zamów wycenę

Stacja dezynfekująca

AT-M01

Sprawdź ofertę Skontaktuj się

Nasze usługi


Jesteśmy Firmowym Warsztatem firmy ALEX - producenta samochodowych instalacji gazowych OPTIMA. Pracujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania i technologie przy wsparciu Działu Badawczo - Rozwojowego.

Poza usługami z zakresu instalacji autogazu, oferujemy również: podnoszenie mocy, chiptuning, indywidualne modyfikacje aut, diagnostykę i wypalanie filtrów DPF, diagnostykę komputerową, diagnostykę elektroniki, badania na hamowni obciążeniowej, serwis aut elektrycznych, wymianę opon oraz inne usługi.

Dezynfekatory do rąk

Funkcjonalne i proste w użytkowaniu dozowniki, przeznaczone do bezpiecznej dezynfekcji rąk. Stacje dedykowane są do miejsc o dużym ruchu i częstych dezynfekcji, tj: szpitale, szkoły, lokale usługowe, restauracje, biura, gabinety oraz inne.

Wersja mechaniczna lub elektryczna

W ofercie posiadamy stacje z mechanicznym przyciskiem nożnym oraz elektrycznym dozownikiem. Ponadto produkujemy urządzenia pod indywidualne zamówienie. Zapewniamy możliwość pełnej personalizacji produktu.

Dlaczego my?


Istniejemy na rynku już ponad 15 lat – wybierając nas, wybierasz uznaną i pewną markę.

Urządzenia dezynfekujące ALEX TOOLS to wyroby w całości wyprodukowane w Polsce, w zakładzie produkcyjnym w Białymstoku. Produkcja realizowana jest zgodnie z przyjętą polityką jakości oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu bezpośrednio kontrolujemy jakość wyrobów oraz skracamy procesy logistyczne.

Stawiamy na indywidualne i profesjonalne podejście do realizowanych zleceń. Szybko reagujemy na potrzeby rynku i oczekiwania naszych klientów. Zaopatrujemy zarówno placówki medyczne, gabinety, firmy produkcyjne, przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych.Dołącz do grona zadowolonych klientów.

 
parallax background